Dbamy o Twoją prywatność

by Admin


Posted on 08-03-2023 12:07 PMDodaj sklep jest w trybie podglądu pokaż pełną wersję strony dbamy o twoją prywatność pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do twoich potrzeb. Możesz zaakceptować wykorzystanie przez nas wszystkich tych plików i przejść do sklepu lub dostosować użycie plików do swoich preferencji, wybierając opcję "dostosuj zgody". Zaznacz wszystko funkcjonalne te pliki umożliwiają ci korzystanie z pozostałych funkcji strony internetowej (innych niż niezbędne do jej działania). media Ich włączenie da ci dostęp do pełnej funkcjonalności strony. Analityczne te pliki pozwalają nam na dokonanie analiz dotyczących naszego sklepu internetowego, co może przyczynić się do jego lepszego funkcjonowania i dostosowania do potrzeb użytkowników.

Naklejki na ścianę dla dzieci kosmos 41577

Do produkcji naklejek używamy materiałów bezpiecznych dla dzieci. Naklejki wycinamy z folii firmy oracal. marketing Wszystkie elementy wycinane są po obrysie, co sprawia, że mogą być układane według państwa własnej aranżacji. Ich zastosowanie nie ogranicza państwa tylko do naklejania na ścianę, mogą być stosowane na wszystkich płaskich powierzchniach pokoju jak np: drzwiach, meblach, oknach. Naklejki z większymi elementami pokrywamy folią transportową, która ułatwi państwu przeniesienie ich na ścianę. Wykończenie naklejki może być matowe lub błyszczące.

Nasze naklejki na ścianę to doskonały pomysł na szybką dekorację pokoju dziecięcego – w tej kategorii przygotowaliśmy dla naszych klientów nalepki z pojazdami i miastami. Dzięki nim można stworzyć fantazyjne kompozycje na ścianach w kilka chwil! dzięki naklejkom ściennym można uzyskać bardzo atrakcyjną dekorację w pokoju dziecięcym – na pewno spodoba się maluchom lubiącym kolorowe ozdoby, które zachęcają do zabawy. Można skomponować je zgodnie z przykładem na naszej stronie internetowe lub stworzyć własną kompozycję, dlatego możliwości są niemalże nieograniczone.

Naklejki na ścianę - Kosmos

Oferowane przez nas naklejki drukowane są po złożeniu zamówienia przez kupującego, a ich wydruk następuje w dniu wysyłki. Dostarczony produkt w chwili doręczenia charakteryzuje się możliwie najlepszymi właściwościami oraz parametrami. Prezentowane naklejki są produktami o krótkim terminie przydatności do użycia. Naklejki drukowane oraz ploterowe powinny być wykorzystane w możliwie najkrótszym czasie (maks. W ciągu 12 godzin od chwili ich doręczenia). Krótki termin przydatności do użycia wynika z właściwości folii oraz sposobu i miejsca jej przechowywania. Papierowy podkład folii chłonie wilgoć zebraną w powietrzu, która niekorzystnie wpływa na właściwości adhezyjne naklejki. Dodatkowo zbyt długie przetrzymywanie dekoracji w stanie nieużytku będzie powodowało jej niekontrolowane zwijanie, odklejanie się oraz powstawanie pęcherzyków powietrza pomiędzy podkładem, a naklejką właściwą.

Naklejki są wykonane z folii samoprzylepnej odpornej na zabrudzenia i warunki atmosferyczne  (folię można stosowań  wewnątrz  i na zewnątrz). Co oznacza lustrzane odbicie? nasze naklejki możemy przykleić na ścianę, drzwi, szybę, czyli praktycznie na każdą powierzchnię płaską. Uwaga! w zależności od ustawień państwa monitora powyższe kolory mogą nieznacznie odbiegać od oryginalnych barw folii.

Kupując otrzymasz: 1 sztukę naklejki na ścianę o wymiarach ok: 40cm.