Tapeta winylowa na flizelinie

by Admin


Posted on 10-07-2023 01:49 PMFototapeta vinyl (laminowana), cena: 135 zł/m2 fototapeta winylowa z podłożem papierowym - nadaje się do zastosowania w pomieszczeniach o standardowej wilgotności i temperaturze t. J. Sypialnia, pokój dzienny, przedpokój itp. Mimo niskiej ceny charakteryzuje się bardzo dobrym odzwierciedleniem kolorów. Fototapeta jest dodatkowo zabezpieczona warstwą laminatu, która chroni przed mikrouszkodzeniami, zabrudzeniami oraz przetarciami. Pielęgnacja – delikatne czyszczenie suchą lub zwilżoną, gładką ściereczką z mikrowłókna przeznaczenie – gładkie i równe powierzchnie ścian; pomieszczenia o standardowym stopniu wilgotności i temperatury, rekomendowana jako ekonomiczna wersja wydruku na większe powierzchnie (powyżej 4m2). Maksymalna szerokość brytu – 103 cm. brands W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość zastosowanego materiału, wydruk podzielony zostanie na kilka równych brytów.

Główna różnica i najbardziej widoczna dla użytkownika to łatwość oraz sposób montażu na ścianie. Tapeta latexowa jest wykonana na podłożu papierowym. Montaż odbywa się przez smarowanie klejem brytów fototapety i późniejsza aplikacja na ścianę. Standardowo drukowane są również z zakładką, przez co łączenia są delikatnie widoczne. Fototapety na flizelinie montuje się zdecydowanie łatwiej. Specjalnym klejem dołączonym do zamówienia, smarowana jest tylko ściana a poszczególne arkusze tapety są suche przez co mniej narażone na rozerwanie i pęknięcie oraz łatwiejsze w aplikacji. Dzięki technice montażu „podwójnego cięcia”, łączenia poszczególnych pasów są praktycznie niewidoczne.

Tapety dedykowane na ścianę konkretnego wnętrza to nie tylko walory estetyczne, ale i funkcjonalne. Dlatego tworząc naszą ofertę sięgnęliśmy po tapety ścienne, które efektownie się prezentują, a jednocześnie wyróżnia je imponująca trwałość, łatwość montażu, czy też odporność na ścieranie i zabrudzenia. Oferujemy państwu tapety ścienne: winylowe - znakomicie sprawdzająca się w dekoracji ścian pokojów, kuchni, a także łazienek, wysoce trwałe i odporne na wodę; papierowe - atrakcyjne cenowo, łatwe w montażu, dostarczające wielu możliwości aranżacyjnych; na flizelinie z powierzchnią winylową lub laserową, odporne na zmywanie i szorowanie, szalenie wygodne w nakładaniu, świetnie pokrywające mniejsze pęknięcia ścian; do malowania. Każda tapeta ścienna to mnóstwo możliwości aranżacyjnych, które dla państwa wygody umieściliśmy w tematycznych kategoriach.

Fototapeta latex na flizelinie

Całkowicie gładka fototapeta celulozowo-filzelinową o gramaturze 190 g/m2. day Fototapeta matowa jednocześnie z doskonały odwzorowaniem i nasyceniem kolorów. Materiał w 100% ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia. Posiada atest higieniczny. W połączeniu z bezwonnym nadrukiem w technologi hp latex daje nieograniczone możliwości aplikacji. Może być stosowana w pomieszczeniach w którym przebywają dzieci. Prosta w montażu i bezpieczna przy demontażu. Fototapetę można czyścić, przecierając wilgotną szmatką. Największa możliwa szerokość jednego arkusza wynosi 158 cm. Odporna na zarysowania i otarcia. Montaż przy użyciu kleju metylan direct. Przeznaczenie: salon, sypialnia, biuro, pokój dziecka, korytarz.

Fototapeta wzór ludowy z kwiatami #5269

Rewelacyjna foto-tapeta z ludowymi wycinankami. Dekorację kolorową polecamy do upiększenia salonu lub sypialni. Fototapetę możesz kupić w rozmiarach standardowych lub zamówić pod wymiar swojej ściany. Rodzaje dostępnych fototapet: fototapeta ultra fototapeta papierowa. Papier jest wzmacniany od spodu i dobrze przyjmuje lekki klej do tapet. Kolory są ostre i soczyste. Papier nie jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz mocne pocieranie. Wskazana duża ostrożność przy montażu. Papier polecany wyłącznie przy doskonale gładkich, równych ścianach. Wszelkie zgrubienia, nierówności strukturalne ściany będą przebijać się przez fototapetę. Gramatura: 200 g/m2/maksymalna szerokość brytu (pasa): 125 cm klejona na zakładkę 1-2 cm - zakładka może być widoczna bardziej na jasnych i jednolitych miejscach gdzie nie występuje skomplikowany wzór.

Tapeta Tradycyjny polski wzór #3483

Oferowane przez nasz sklep z tapetami egzemplarze dostępne są w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wzorach. Szeroka gama wariantów kolorystycznych i niepowtarzalne motywy spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdziesz wiele tapet na ścianę dedykowanych do każdego pomieszczenia, dlatego z łatwością znajdziesz wzory idealne do kuchni, łazienki, salonu, sypialni lub pokoju dziecięcego. Starannie przygotowana oferta tapet umożliwia wybór egzemplarza dostosowanego do twojego gustu. Bez trudu odnajdziesz wzór, który sprawdzi się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i wybrania wysokiej jakości tapety, która odmieni twoje wnętrze.