Zwierzęta Safari – zestaw 3 plakatów

by Admin


Posted on 08-06-2023 12:03 PMZestawy plakatów dostępne są w trzech wymiarach: ★  zestaw trzech plakatów a4 – 21cm x 29. 7cm (szerokość x wysokość) ★  zestaw trzech plakatów a3  – 29,7cm x 42cm (szerokość x wysokość) ★  zestaw trzech plakatów b2 – 50x70cm (szerokość x wysokość) na zestaw składają się trzy plakaty w wybranym formacie przedstawiające zwierzątka mieszkające na safari. instagram Plakaty drukujemy na wysokiej jakości matowym papierze kredowym o gramaturze 200g/m2. Plakaty sprzedawane są bez ram/i lub wieszaka oraz innych elementów dekoracyjnych widocznych na zdjęciu. Plakaty wysyłamy w specjalnie zabezpieczonej tubie. Środowisko naturalne nie jest nam obojętne wybierając dekorillo, działasz także na rzecz środowiska. Wszystkie nasze produkty drukowane są na papierze z certyfikatem ekologicznym, za pomocą tuszy nie zawierających szkodliwych dla środowiska naturalnego substancji.
http://naklejkisciennedlachlop0.s3-website.us-east-2.amazonaws.com/naklejki-scienne-dla-dziewczynki/Dzieci-ce-safari-naklejki-cienne.html

Skontaktuj się z nami

Zaczynamy od największego ze wszystkich współcześnie żyjących ssaków lądowych. Słoń afrykański to niekwestionowany król czarnego lądu i zarazem - żywa wizytówka tego miejsca. Największe osobniki osiągają wysokość w kłębie dochodzącą do 4 metrów. Długość ciała słonia afrykańskiego to aż 7 metrów. Same ciosy (błędnie nazywane kłami) mogą mierzyć 2,5 metra. online Dorosłe samce ważą średnio 5,5 tony. Przodkowie słonia afrykańskiego byli dostosowani do życia w zimnym klimacie. Współcześnie, wielki ssak upodobał sobie ciepłe tereny środkowej i południowej afryki. Stada słoni przemierzają rozległe łąki, sawannę i busz. Najlepiej czują się na trawiastych równinach, gdzie nie brakuje im pożywienia i wody. Dieta słonia afrykańskiego składa się wyłącznie z roślin.

Nowoczesnych aranżacjach, w których króluje zwykle minimalizm, nie powinno zabraknąć efektownych dodatków. Dekoracje ścienne mogą być ciekawym akcentem, który przyciągnie uwagę i sprawi, że przestrzeń stanie się bardziej atrakcyjna. Możemy na przykład wykorzystać dekoracje inspirowane odległymi krainami, które wniosą do wnętrza nutkę egzotyki i smak przygody. Takimi dodatkami są z pewnością obrazy afrykańskie. Tematyka obrazów afrykańskich obrazy inspirowana afryką to przede wszystkim fascynujące pejzaże sawanny, z zamieszkującymi ją zwierzętami - słoniami czy żyrafami. Pozwalają one odkryć piękno unikatowej flory i fauny, którą większość z nas zna tylko z filmów. Wśród obrazów afrykańskich znajdziemy także takie, które odwołują się bardziej do kultury ludów afrykańskich - na tego typu obrazach uwiecznione są kobiety niosące wodę czy maski afrykańskich wojowników.

Zestaw naklejek ze zwierzętami sawanny

Na zestaw składa się 5 naklejek przestawiających zwierzęta zamieszkujące afrykańskie sawanny - lwa, słonia, zebrę, strusia i żyrafę. Wydrukowane są one na matowej folii samoprzylepnej o wysokiej jakości. Każde ze zwierząt jest wycięte po obrysie, co pozwala na dowolne rozmieszczenie ich na ścianie czy meblach - są gotowe do naklejenia. Rozmiary naklejek poszczególnych zwierzęta podpisane są na zdjęciu. Wynoszą  one odpowiednio: rozmiar m: lew - 33x17 cm, słoń - 42 x 33 cm,  zebra - 29x25 cm, struś - 19x28 cm, żyrafa -  34x40 cm rozmiar l: lew - 47x25 cm, słoń - 60x46 cm, zebra -42x35 cm, struś - 27 x40 cm, żyrafa -  49x57 cm.

Obrazy szklane czy obrazy na płótnie?

W pokoju dziecięcym ciężko o dekoracje, które będą trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne czy brud. Dlatego najlepszym pomysłem będą obrazy, które można zawiesić poza zasięgiem małych rączek. Do najczęściej wybieranych dekoracji na ścianę należą obrazy szklane i obrazy na płótnie. Te pierwsze zapewniają niezwykle realistyczną grafikę w najwyższej jakości oraz pewność, że nawet w razie uszkodzenia dziecko nie pokaleczy się odłamkami szkła. Obrazy na płótnie z kolei są zbliżone do tych tradycyjnych, jednak nie wymagają użycia ram.

Informacje o tym produkcie

Administratorem twoich danych osobowych jest agmpol agnieszka kamińska (ul. Przejazdowa 11, 51-167 wrocław), kontakt: info@magicalroom. Pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu kierowania do ciebie treści marketingowych (jeżeli wyrazisz na to zgodę) oraz obrony i dochodzenia ewentualnych roszczeń. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych, w tym o przysługujących ci prawach znajdziesz w polityce prywatności i plików cookie. Ta strona jest chroniona przez recaptcha i obowiązują na niej polityka prywatności i warunki korzystania z usługi serwisu google.